Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 03.04.2020

Witam,
od ponad dwóch tygodni nie tylko działalność sportowa, stoi w miejscu.
 
Realizacja nie tylko Naszych planów zeszła na drugi tor, akurat w momencie kiedy drużyny przygotowywały się do startu w rozgrywkach PLP lub MZPN.

 

Wprowadziliśmy trochę zabawy oraz rywalizacji, poprzez klubowe chellange na stronie. Trenerzy zostali zobligowani do utworzenia dla swoich grup indywidualnych treningów na bazie swojego doświadczenia oraz znajomości swoich zawodników. Szkoleniowcy będą opracowywać dla poszczególnych grup tygodniowe plany pracy (na bieżący tydzień z załączniku). Kolejne będziemy przesyłać co poniedziałek.

 

Funkcjonowanie Naszego klubu, jak większość drużyn piłkarskich, w 70% finansowany jest przez rodziców, 30% to wsparcie samorządu (miasto, dzielnica), sponsorzy i inne przychody. Bez Państwa wsparcia w tym trudnym okresie, trudno będzie nam powrócić do normalnych treningów w takim samym składzie. Liczymy na Państwa zrozumienie, mamy nadzieję, iż w tym trudnym momencie będziecie z Nami J.

Klub Snu ze swojej strony oferuje:

a) dodatkowe treningi w czasie powrotu do normalności.

b) bez dodatkowych opłat dla chętnych prowadzone będą treningi w sierpniu,

c) rozpiski z treningami indywidualnymi dla zawodników

d) na stronie klubowej filmy z treningami techniki do realizacji w domu

 

Zachęcam również do przekazywania 1% podatku za 2019 na rzecz Klubu – Zagrajmy Razem
http://klubsnu.pl/jeden-procent-podatku-za-2019-rok

 

Niestety start Ligi MZPN, PLP zawieszony do odwołania.

 

Zapraszamy na obóz letni. http://klubsnu.pl/letni-ob%C3%B3z-sportowy-%C5%81asko-2020

Termin obozu letniego 20-29 sierpień 2020 grupy:

- piłkarska; (dwa treningi piłkarskie codziennie plus blok zajęć rekreacyjnych) – 4 boiska piłkarskie 

- taneczna: (dwa treningi taneczne codziennie plus blok zajęć rekreacyjnych), specjalnie  przygotowany namiot taneczny;

- rekreacyjna; (trzy bloki zajęć rekreacyjnych)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych, cały ośrodek dla Nas miejsc nie zabraknie.

Zgłoszenia mailowo, telefonicznie lub osobiście, do końca lipca.

 

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl
 

pozdrawiam i oby do szybkiego zobaczenia smiley
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley