Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PLP

PIŁKARSKA LIGA POKOJU #EDYCJA XII INFO

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2019/2020  STARTUJE XII EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. 
 

Zaczynamy kolejny sezon Piłkarskiej Ligi Pokoju.
Liga PLP rusza 14 września. Pierwszy mecz rozegramy na boisku Alfa Przymierze Rodzin, długa sztuczna trawa, niepowołani odbędą treningi.
 

Zakończenie XI Edycji Piłkarskiej Ligi Pokoju INFO


INFORMUJEMY UPRZEJMIE, ŻE W NIEDZIELĘ 09.06.2019 r.,  W SZKOLE PODSTAWOWEJ SIÓSTR NIEPOKALANEK PRZY UL. ZARUBY 2 W WARSZAWIE,
ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA XI EDYCJI PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU 2018/2019.
 
PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
1100 - 1200 MSZA ŚWIĘTA ZA UCZESTNIKÓW PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU – KAPLICA,
1200 - 1230 ZAKOŃCZENIE PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU – SALA WIDOWISKOWA.
 

PIŁKARSKA LIGA POKOJU #EDYCJA XI INFO

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2018/2019  STARTUJE XI EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. 
 

Zaczynamy kolejny sezon Piłkarskiej Ligi Pokoju.
Informacje organizacyjne:

PIŁKARSKA LIGA POKOJU #EDYCJA X INFO

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2017/2018  STARTUJE X EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. 
 

Zaczynamy kolejny sezon Piłkarskiej Ligi Pokoju.
Informacje organizacyjne:
Co do terminów meczów, są to soboty zgodnie z regulaminem, godziny gier ustalają ze sobą trenerzy drużyn grających w danej kolejce (koniecznie kontakt tel/mail – dane teleadresowe tabelka). Pierwsza kolejka spotkań 16 września 2017.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU EDYCJA IX INFO

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2016/2017  STARTUJE IX EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. W TEJ EDYCJI BĘDZIE WYSTĘPOWAĆ PO 10 DRUŻYN W KAŻDEJ KATEGORII WIEKOWEJ.
 
W serwisie udostępniamy niezbędne dokumenty. Proszę zapoznać się z regulaminem (jest kilka zmian w przepisach), danymi do kontaktu oraz terminarzem spotkań rundy jesiennej.
 
Kategorie wiekowe:
Piłkarzyki (2008 - młodsi)

OGŁOSZENIE 06.11.2019

Witam serdecznie,

OGŁOSZENIE 24.10.2019

Witam serdecznie,

w załączniku przesyłam wyniki spotkań po V i VI kolejce.

OGŁOSZENIE 21.10.2019

Witam serdecznie,

zapraszam po stroje tych z Państwa, którzy jeszcze nie odebrali.

OGŁOSZENIE 15.10.2019

Witam serdecznie,

zapraszam po stroje tych z Państwa, którzy jeszcze nie odebrali.

OGŁOSZENIE 11.10.2019

Witam serdecznie,

w załączniku przesyłam wyniki spotkań po III/IV kolejce, rozegranych w ramach XII edycji PLP.

Strony

 
Partnerzy Klubu SNU
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa"
współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley