Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

KRONIKA KLUBU SNU # ROK 2013


- W sobotę (14 grudnia 2013 r.) odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym wybrano Władze Klubu na trzecią kadencję. W skład Zarządu weszli: Pan Tomasz Grzywna, Pan Radosław Kiraga, Pan Tomasz Sokołowski. Do Komisji Rewizyjnej zostali wybrani: Pan Sławomir Skraba, Pani Dorota Podolak, Pan Piotr Sołyga. Wiceprezesowi Zarządu  - Panu Rainerowi Pauly oraz Wiceprezesowi Komisji Rewizyjnej  - Panu Grzegorzowi Kiełpsz dziękujemy za dotychczasowy wkład i poświęcony czas na rzecz Klubu. Na zebraniu poruszono również kwestię modernizacji szkolnego boiska sportowego.

- W niedzielę 8 grudnia chłopcy z rocznika 2004-2005 rozegrali turniej halowy '' Gramy Dla Papieża 2013''. W dniu dzisiejszym nasza drużyna nie zdołała wyjść ze swojej grupy zajmując 3. miejsce i w konsekwencji musieliśmy się zadowolić grą o 5. miejsce w całym turnieju.

- Dwa Turnieje Mikołajkowe i dwa pierwsze miejsca - dominacja na Ursynowie, Nasi chłopcy „zgarnęli całą pulę” !!!
W sobotę 7 grudnia nasi najmłodsi piłkarze rozegrali Turniej Mikołajkowy. Generalnie piłkarzyki rozegrali bardzo dobry turniej, choć nie we wszystkich meczach zaprezentowali 100% swoich możliwości. Finalnie zajęli jednak pierwsze miejsce!!! Wygrali dwa mecze z bardzo silną drużyną SEMP-a Ursynów, a Mateusz Januchta został królem strzelców. Na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna, brawa należą się szczególnie graczom rezerwowym, którzy dawali dobre zmiany, oraz obrońcy Jankowi Sołyga, który z racji pozycji, na której gra może nie jest bardzo widoczny, ale w opinii wielu kibiców i trenerów był najlepszym piłkarzem turnieju.
I miejsce orlików. W niedzielę 8 grudnia chłopcy z rocznika 2003 w niezłym stylu wygrali Turniej Mikołajkowy. W grupie odnieśli dwa zwycięstwa i jeden raz zremisowali – to dało pierwsze miejsce, w półfinale wygrali 2:1, a finał rozstrzygnęli 3:1 na swoją korzyść.

- W piątek 29 listopada, drużyny piłkarzyków i  orlików rozegrały mecze sparingowe z rówieśnikami ze szkółki piłkarskiej  Champion w pobliskim Józefosławie. Dwa mecze rozstrzygnęliśmy zdecydowanie na Naszą korzyść.

- W sobotę 23 listopada zawodnicy z roczników 2004-2005 rozegrali turniej w ramach Warszawskiej Ligi Szkół Niepublicznych. Nasi młodzi piłkarze spisali się bardzo dobrze. Drużyna w białych strojach zajęła II miejsce przegrywając jedynie w dość pechowych okolicznościach 2:1 ze zwycięzcą całego turnieju czyli drużyną ZSP nr 1 Rembertów. W pozostałych meczach odniosła zasłużone zwycięstwa. Nasza druga drużyna w pomarańczowych koszulkach zajęła w turnieju III miejsce.
Ta drużyna, składająca się głównie z zawodników młodszych (drugie klasy) przegrała również ze zwycięzcą  turnieju (2-1) oraz z naszą pierwszą drużyną. W pozostałych meczach schodziła z boiska jak zwycięzca. Ponadto nasi zawodnicy zgarnęli wszystkie nagrody indywidualne. Kornel Tłaczała został najlepszym bramkarzem a Mateusz Januchta najlepszym zawodnikiem. Duże brawa i gratulacje chłopcy !!!

- 16/17 listopada Nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin , zorganizował VI. edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych: piłkarzykach 2005/2006, orlikach 2003/2004 i młodzikach 2001/2002. W turnieju wzięło udział blisko 250 uczestników.

- W październiku wystartowała sekcja zimowa, na zajęcia uczęszczało 20 osób.

- 14 września wystartowała VI Edycja Piłkarskiej Ligi Pokoju.

- 7 września na boisku szkolnym odbył się nabór młodych adeptów piłkarskich do Klubu Sportowego, zawodnicy brali udział w testach sprawnościowych oraz mierzyli się z ćwiczeniami technicznymi.

- Z początkiem września ruszyły zajęcia w sekcji szachowej.

- W dniach 15-25 lipca zorganizowaliśmy obóz letni w Darłowie.

- W sobotę 22 czerwca 2013 odbyła się uroczystość zakończenia VI edycji Piłkarskiej Ligi Pokoju.

- 15 czerwca odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym między innymi udzielono absolutorium Członkom Zarządu i Członkom Komisji Rewizyjnej Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, a także zatwierdzono sprawozdania finansowe i merytoryczne za rok 2012.

- W sobotę 15 czerwca. w ramach XII Pikniku Kabackiego rozegraliśmy mecze z Alfa Przymierze Rodzin.

 - W kwietniu i maju rozgrywaliśmy mecze w ramach Piłkarsiej Ligi Pokoju.

- 26 marca odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym Zarząd podjął uchwały zatwierdzające sprawozdania finansowe i merytoryczne z działalności Zarządu Klubu za rok 2012, jak również ustalił termin Walnego Zebrania Członków Klubu na 20 czerwca 2013 r.

- W sobotę i niedzielę 09/10 marca rozegraliśmy Turniej Farma Kalina Cup. W ten weekend nasze drużyny brały udział w turnieju Farma Kalina Cup.

- 02 marca odbyło się UROCZYSTE OTWARCIE HALI SPORTOWEJ. Klub był odpowiedzialny za organizację bloku sportowego uroczystości. Fantastyczna atmosfera i mnóstwo pozytywnych, prawdziwych emocji towarzyszyło Nam tego dnia do późnych godzin popołudniowych. Za to wszystko w imieniu Zarządu Klubu bardzo serdecznie dziękuję.

- 19 lutego, zgodnie z harmonogramem imprez sportowych, Klub, przy dużej pomocy Szkoły Sióstr Niepokalanek, zorganizował V. Mistrzostwa Warszawy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - „Puchar Kryształowa Kula” - na Całorocznym Stoku Narciarskim Szczęśliwice. Na stoku spotkali się uczniowie i uczennice szkół: Przymierza Rodzin z Ursynowa, SP 20, NSP 81, SSP 14, SP 340 oraz gospodarzy zawodów PSP 6 Sióstr Niepokalanek. W zawodach uczestniczyło ponad dwustu zawodników i zawodniczek. Rywalizacja odbywała się w sześciu kategoriach.

- Ferie zimowe spędziliśmy tradycyjnie a nartach, klub zorganizowała obóz w Poroninie.

 - W niedzielę (20 stycznia 2013 r.) orliki rozegrały turniej na hali Akademii Obrony Narodowej AON CUP.

- W  sobotę 5 stycznia, rozegraliśmy Noworoczne mecze z Rodzicami – zabawa była przednia.
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley