Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

WAŻNE KOMUNIKATY ZARZĄDU KLUBU SNU

WAŻNE PLIKI DO POBRANIA INFO

Ważne pliki do pobrania
 
 
W TYM MIEJSCU MOŻNA POBRAĆ NASTĘPUJĄCE PLIKI:
 
 
 • Dokumenty statutowe Klubu (NIP, Regon, Statut Klubu),
• • •

  PODARUJ NAM 1% PODATKU ZA 2021 ROK INFO


  ZAGRAJMY RAZEM O JEDEN PROCENT !!!
  podatku dla Klubu Sportowego
  Szkoły Sióstr Niepokalanek 
  Ursynów Warszawa
  Dużymi krokami zbliża się termin składania zeznań podatkowych za rok 2021.
  Zwracamy się z wielką prośbą do Państwa oraz wszystkich Przyjaciół i Sympatyków Klubu o przekazywanie 1% podatku na rzecz KS SSN UW.
  Numer KRS 0000337863.

  ŁASKO 2021 INFO

   
   
  Zapraszamy na letni obóz sportowy wszystkich uczniów Naszej Szkoły
  Łasko, 19-28 sierpnia 2021 r.

   
   
  GRUPY:
  1. piłkarska
  2. taneczna
  3. rekreacyjna
   

  PODARUJ NAM 1% PODATKU ZA 2020 ROK INFO

   
   
   
  ZAGRAJMY RAZEM O JEDEN PROCENT !!!

  NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA INFO

  Najważniejsza jest dla mnie codzienna Eucharystia i czytanie Pisma Świętego.
  Sens i znaczenie modlitwy można zrozumieć jedynie w świetle wiary. Modlitwa nie ma nic wspólnego z zaklinaniem, przesądami, magią. Modlitwa to prawdziwa, wypływająca z osobistej relacji i więzi rozmowa człowieka z Bogiem. Modlitwa zakłada przyjęcie i świadomość obecności Boga i możliwości kontaktu z Nim. Modlitwa to przyjęcie czegoś nieprawdopodobnego, możliwości kontaktu z Bogiem wszechobecnym i wszechmogącym. (ks. Waldemar Kulbat)
   

  ŁASKO 2020 INFO

  Letni Obóz Sportowy
   
   
  Zapraszamy na letni obóz sportowy wszystkich uczniów Naszej Szkoły
  Łasko, 20-29 sierpnia 2020 r.

   
   
  GRUPY:
  1. piłkarska
  2. taneczna
  3. rekreacyjna
   

  Pages

   
  Partnerzy Klubu SNU
   
   
   
   

  Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
  Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
   
  Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley