Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 08.04.2019

Witam,

w załączniku przesyłam aktualny harmonogram  na kolejny tydzień. Kolejny tygodniowy maraton piłkarski.

 

W SOBOTĘ Z UWAGI NA EGZAMINY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO- KET, PET, STARTERS, MOVERS, FLYERS - TRENINGI SĄ ODWOŁANE. SOBOTNIE MECZE PLP ROZEGRAMY W PIĄTEK PODCZAS TRENINGÓW. W CZWARTEK AWANSEM KLUB SNU II, ROZEGRA MECZ Z ORLIK URSYNÓW, GDYŻ W TERMINARZU TEN MECZ WYPADA TUŻ PRZED MAJÓWKĄ.
WE WTOREK ZALEGŁE MECZE MZPN DLA 2006 I 2008, SOBOTA/NIEDZIELA RÓWNIEŻ LIGA MZPN.
 

To był całkiem udany tydzień rywalizacji sportowej:
 
Piłkarska Liga Pokoju UKS LUPUS KABATY - Klub Snu I
Rocznik 2010/2011   1:6  wygrana
Rocznik 2008/2009   1:7 wygrana
Rocznik 2010/2011   0:3 wygrana
 
Piłkarska Liga Pokoju Klub Snu II – Akademia Sportu
Rocznik 2010/2011   0:6 przegrana
Rocznik 2008/2009   6:12 przegrana
Rocznik 2006/2007   14:0 wygrana
 
Liga MZPN
Rocznik 2006, wygrana 3:1 z AP GRENN Piaseczno IV liga
Rocznik 2007, wygrana 4:2 z Agape Białołęka II liga
Rocznik 2008, remis 5:5 z Semp Ursynów III liga
 
Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na poczet Klubu, Zagrajmy razem dla Naszych zawodników i zawodniczek
 
Przypominam, że do końca marca należało opłacić II ratę za treningi, proszę tych z Państwa, którzy jeszcze nie uregulowali należności o wpłatę na konto klubu.


 
pozdrawiam, 
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa"
współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley