Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 07.04.2021

Witamy po ŚwiętachJ

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 roku (Dz. U. poz. 546) Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że treningi i wszystkie rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez nasz Związek zostają zawieszone od 27 marca do 9 kwietnia 2021 roku. 

Czekamy na decyzję bo może od soboty będziemy mogli wrócić do stacjonarnych treningów, o zmianach będę informował na bieżąco.

Zapraszam do większej aktywności i frekwencji na treningach on line na platformie TEAMS

Trenerzy zaplanują spotkania w kalendarzu na bieżący tydzień, już dziś zaczynają grupy Trenera Kamila piłkarzyki pomarańczowe/orliki pomarańczowe. Wszystkie treningi startują o 14.30. To świetna forma zajęć  aby poprawić technikęJ

7 kwiecień środa – 14.30-15.15 trening grup Trenera Kamila Włodarczyka
8 kwiecień 
czwartek – 14.30-15.15 trening grup Trenera Kamila Włodarczyka i Trenera Marcina Pieniążka
9 kwiecień
 piątek  – 14.30-15.15 trening grup Trenera Kamila Włodarczyka i Trenera Marcina Pieniążka

Przypominam, że opłata II rata za treningi wnoszona jest do końca marca.

 

Zapraszamy do przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2020 na rzecz KlubuJ
http://klubsnu.pl/jeden-procent-podatku-za-2020-rok


Zapraszam wszystkich zainteresowanych na obóz letni, ostatnie wolne miejsca.
http://klubsnu.pl/letni-ob%C3%B3z-sportowy-%C5%81asko-2021

Zgłoszenia mailowo, telefonicznie lub osobiście, do końca kwietnia, można wpłacać już zaliczki, całość do końca czerwca.

 

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley