Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 05.05.2019

Witam,


wracamy po majówce smiley
 
Z UWAGI NA SOBOTNIE UROCZYSTOŚCI PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIETEJ SOBOTA 11.05.2019 BĘDZIE WOLNA OD TRENINGÓW,  NATOMIAST SWOJE MECZE SOBOTA/NIEDZIELA W LIDZE MZPN ROZEGRAJĄ ROCZNIKI 2008/2007/2006.
 
W PONIEDZIAŁEK 06.05.2019 OSTATNIE W TEJ EDYCJI MECZE W PLP ROZEGRA KLUB SNU II, PRZECIWNIKIEM MUKS JULIANÓW (powołania w załączniku).
W ŚRODĘ 08.05.2019 ZALEGŁY MECZ W RAMACH MZPN. MECZ Z POLONIĄ WARSZAWA ZAGRA ROCZNIK 2007.
 

TAK GRALIŚMY PRZED MAJÓWKĄ:
 
Liga PLP KLUB SNU I – ALFA
PIŁKARZYKI PRZEGRANA 6:4
ORLIKI WTGRANA 12:3
MŁODZIKI WYGRANA 14:2
TRAMPKARZE WYGRANA 6:4
 
Liga MZPN
2006 – wygrana z UKS ORLETA MROKÓW 14:1 (IV LIGA)
2007 – przegrana z MAZUR RADZYMIN 0:1 (II LIGA)
2008 – wygrana z FC LESZNOWOLA 7:2 (III LIGA)
 
LIGA PLP KLUB SNU II PAUZA.
 
 

Przypominam, że do końca marca należało opłacić II ratę za treningi, proszę tych z Państwa, którzy jeszcze nie uregulowali należności o wpłatę na konto klubu.
 
Spóźnialskich zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego na poczet Klubu, Zagrajmy razem dla Naszych zawodników i zawodniczek smiley

 
W serwisie udostępniono również wyniki XVI kolejki spotkań rozegranych w ramacha Piłkarskiej Ligi Pokoju.
 
Przypominamy, że uroczyste zakończenie XI edycji ligi PLP będzie miało miejsce w niedzielę 09.06.2019.
 
pozdrawiam, w przypadku pytań
proszę o kontakt 
Tomasz Grzywna
tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley