Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 04.06.2019

Warszawska Olimpiada Młodzieży - szachy szybkie - 02.06.2019 r.

 

16 zawodników z KSSSN Ursynów Warszawa i 2 medale !!!

 
     W dniu 2 czerwca 2019 r. w trudnych warunkach atmosferycznych (panujący na sali upał) odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Szybkich. Łącznie zawody odbyły się w 10 grupach. Nasz klub reprezentowany był przez 16 zawodniczek i zawodników w 5 kategoriach.
 
W najmłodszych grupach – do lat 7 Klub SNU reprezentowany był przez dwie dziewczynki i dwóch chłopców.
 
W grupie D-7 drugie miejsce i srebrny medal wywalczyła, po dogrywce ze zwyciężczynią – Julia GRZEGRZÓŁKA zdobywając 3 punkty. Trzecie miejsce zdobywając swój pierwszy medal i potężny bagaż doświadczenia, zajęła najmłodsza uczestniczka Kinga KWIATKOWSKA.


W grupie C-7 – Adam MYŚLIWIEC z dorobkiem 4 punktów zajął 6 miejsce. Tuż za nim, na 7 miejscu, również z 4 punktami uplasował się Michał PRZEWOŹNIK.
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1454/results.html?l=pl&tb=10_

 

W grupach dla zawodników do lat 10 udział wzięło 11 klubowiczów.

W grupie D-10 Klub SNU dzielnie reprezentowała Aleksandra SWACHA zdobywając 3 punkty co dało jej 16 miejsce.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1450/results.html?l=pl&tb=10_

W najliczniejszej grupie, liczącej 103 zawodników, C-10 udział wzięło 10 chłopców. Na najlepszym 10 miejscu uplasował się Maksymilian KUŚ z 5 punktami. Szymon KWIATKOWSKI, również z 5 punktami zajął 12 miejsce.

Witold SWACHA z 4,5 punktami uplasował się na 20 miejscu.

Michał GRZEGRZÓŁKA z 4 punktami zajął 30 miejsce.

Paweł BAŃKOWSKI z 4 punktami zajął 33 miejsce.

Stefan KWIATKOWSKI z 4 punktami zajął 41 miejsce.

Jan PRZEWOŹNIK z 4 punktami zajął 42 miejsce.

Maciej MUSZ z 3,5 punktami uplasował się na 45 miejscu.

Stanisław TARASZKIEWICZ z 3,5 punktami zajął 46 miejsce.

Juliusz STARCK z 2,5 punktami uplasował się na 75 miejscu.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1455/results.html?l=pl&tb=10_

 

W grupie C-12 jako jedyny reprezentant KSSSN Ursynów Warszawa – Mikołaj SZANIAWSKI z 4 punktami wywalczył 19 miejsce.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1456/results.html?l=pl&tb=10_

 

Gorące gratulacje dla wszystkich zawodników !!!

 
Zdjęcia z Olimpiady -> tutaj
 
pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley