Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 03.09.2022

Witam,

 

W załączniku przesyłam podział na grupy, w piątek odbył się nabór nowych zawodników do klubu. Pierwszy tydzień jest próbny, jeśli ktoś nie „zapała”  miłością do piłki nożnej poprosimy o taką informację. Proszę również o szybką informację, jeśli ktoś ze starszych zawodników/zawodniczek będzie rezygnował z zajęć.

Z wszystkich osób, które pojawiły się na naborze utworzyliśmy jedną dodatkową grupę Żaków, dodatkowo wspólnie
z Trenerami dokonaliśmy przesunięć między grupami pod względem wiekowym. Dzięki dodatkowej grupie udało się ograniczyć ilość osób w poszczególnych grupach, co wpłynie na jakość szkolenia.

Trenerzy będą przyglądać się zawodnikom podczas treningów, są jeszcze możliwe przesunięcia w grupach. Powołania na mecze i turnieje będą na podstawie roczników, a nie grup.

 

Proszę o zapisy i informację na mail, kto będzie uczęszczał na treningi bramkarskie, Treningi będzie prowadził Trener Marcin:
TRENING BRAMKARSKI ŚRODA  (ROCZNIK 2013-2015) 15.45-16.45
TRENING BRAMKARSKI  ŚRODA (ROCZNIK 2009-2012) 16.45-17.45

 

Już 18 września (a nie 11.09 jak wcześniej informowaliśmy) zorganizujemy Turniej dla Naszych zawodników na obiektach Laury Chylice, powołania na turniej prześlę w późniejszym terminie.
Niedziela 18.09  Chylice (turniej potrwa 3 godziny dla każdej kategorii) zgłaszamy minimum po dwie drużyny w każdej kategorii z Naszego Klubu.

2014/2015 (4+1) zbiórka 9.30

2012/1013 (6+1) zbiórka 9.30

2010/2011 (6+1) zbiórka 11.30


Poniżej garść informacji organizacyjnych, proszę uważnie przeczytać:
1. Harmonogram treningów w załączniku, w soboty/niedziele mogą być rozgrywane  mecze dla poszczególnych roczników, będziemy o tym informować na bieżąco, jeśli nie będzie meczów odbędzie się dodatkowy trening zgodnie z harmonogramem.
2. Badania lekarskie (lista w załączniku, osoby które nie są zaznaczone na zielono muszą zrobić badania) odbędą się 9 i 10 września.

Lekarz sportowy będzie przyjmował w szkolnym gabinecie pielęgniarskim, przynosimy ze sobą wyniki badań dzieci krew lub mocz i EKG (bez opisu), trzeba je zrobić do czasu wizyty  (jeśli ktoś ma aktualne wyniki ważne są rok, nie musi robić ich po raz kolejny, jeśli ktoś z Państwa nie zdąży zrobić badań proszę również przyjść, a wyniki będzie można dosłać lekarzowi), na ich podstawie lekarz wystawia zaświadczenie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.  Koszt badań to 60 zł, płatne gotówką bezpośrednio do lekarza. Oczywiście zaświadczenie można również spróbować zorganizować na własną rękę
i dostarczyć je trenerowi Marcinowi Pieniążkowi lub do mnie, do dnia 09.09.2022.

Mamy tylko dwa terminy badań:

09 wrzesień 15.00-16.30 (orliki białe i trampkarze),
10 wrzesień 10.00-13.00 (żaki, piłkarzyki białe i pomarańczowe i orliki pomarańczowe).

3. Zamówienia na stroje/ elementy strojów zbieram do 09.09.2021. Skład nowego kompletu: dwie koszulki, spodenki, dwie pary getr, bluza dresowa, torba i ortalion (cienka kurta przeciwdeszczowa).  Koszt kompletu dla rodziców to 600 zł. Komplety z nadrukami. Odbiór za około 3-4 tygodni, płatność przy odbiorze lub na konto klubowe (załącznik płatności), jak tylko będą stroje poinformuję mailowo.

Koszulka 60 zł
Spodenki 50 zł

Getry 30 zł

Bluza dresowa 120 zł
Torba 120 zł
Ortalion 120 zł

Poproszę o zamówienia na maila.

4. Harmonogram opłat w załączniku płatności piłka.
5. W nadchodzącym sezonie zajęcia będą prowadzić Trener Marcin i Trener Kornel, ja oczywiście będę również wspierał Trenerów w zależności od potrzeb.

Trener Kamil z uwagi na powstałą dodatkową grupę oraz dodatkowe obowiązki nie pogodziłby swojej pracy z dodatkowymi obowiązkami u Nas w Klubie.

Dziękujemy Trenerze za dwa lata owocnej pracy i powodzenia w dalszym trenerskim rozwoju J
Trenera Kornela witamy na pokładzieJ

 

Rodziców, nowoprzyjętych dzieci proszę o jak najszybsze dostarczenie  dokumentacji, w związku z powyższym proszę się zapoznać z zakładką  pobierz (dokumenty klubu), która są zamieszczona na stronie klubu www.klubsnu.pl. Wypełnione dokumenty proszę składać na recepcji szkoły z opisem, do piątku 09 września, brak wypełnionej karty zawodniczej będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w sekcji piłki nożnej. Konieczna do wypełnienia jest Karta Zgłoszeniowa, natomiast deklaracje członkowskie dorosły (rodzice)  wg Państwa uznania. Proszę się również zapoznać ze statutem KLUBU (zakładka Władze Klubu).

 

Najlepsze buty na Nasze boisko to korki, mini korki tzw. turfy, na halę buty z jasną podeszwą.

 

Zawodnicy na trening czekają w świetlicy, dopóki nie dostaną strojów przychodzimy w strojach sportowych dowolnych dopasowanych kolorystycznie  – w tygodniu będzie obowiązywał biały i pomarańczowy, Pierwszy trening w tygodniu biała koszulka, białe getry, pomarańczowe lub czerwone spodenki, drugi trening cali na pomarańczowo lub czerwono, bluzy czerwone.

Treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem. Wymiennie boisko i hala, trzeba być przygotowanym zarówno na boisko jak również na halę.

Wszelką korespondencję proszę kierować na adres mailowy t.grzywna@klubsnu.pl , w przypadku nieobecności zawodnika na treningu proszę o mailowe usprawiedliwienie do trenera.

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane na tablicy ogłoszeń sportowych, na parterze w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

Mecze kolejny weekend

2009/10 , 10.09 Sobota,  zbiórka 9.30 Chylice

2011/2012 Pauza

2013/2014/2015, 10.09 Sobota, zbiórka 10.10 J. Zaruby 2

Plus treningi boisko piłkarzyki i orliki pomarańczowe, hala żaki.

 

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane na tablicy ogłoszeń sportowych, na parterze w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa

02-796 Warszawa, ul. Jerzego Zaruby 2

Kontakt: 502 310 1 55

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
kontakt tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley