Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 22.03.2021

Witam,

mamy zgodę Dyrekcji oraz oficjalne pismo z MZPN na prowadzenie treningów mimo obostrzeń.

Treningi odbywają się zgodnie z harmonogramem.

W załączniku przesyłam harmonogram treningów, w założeniu większość będzie odbywała się na dworze.
Proszę, aby wszyscy piłkarze byli przygotowani do treningów na dworze jak również na hali, w zależności od pogody.


TRENING BRAMKARSKI CZWARTEK 15.15-16.15 (ROCZNIK 2011 I MŁODSI)
TRENING BRAMKARSKI CZWARTEK 16.15-17.15 (ROCZNIK 2010 I STARSI)

Startuje LIGA MZPN – informacja od Trenerów.
Już w najbliższy weekend startują długo oczekiwane rozgrywki MZPN. Do rozgrywek mamy zgłoszone 4 roczniki  (drużyny) 2008/09,2010,2011 ,2012.
Każda z drużyn ma do rozegrania 8 spotkań ( 1mecz w tygodniu ) , 4meczy domowe, na boisku przy Zaruby oraz 4 mecze wyjazdowe. Rozgrywki kończą się 19.06.21.
Bardzo duża prośba do rodziców aby tak planowali czas żeby uwzględnić rozgrywki w harmonogramie weekendu . Każda obecność jest dla nas bardzo ważna ponieważ do meczu trzeba się odpowiednio przygotować . Jeśli zdarzy się sytuacja że dziecko nie może być obecne na meczu , proszę o wcześniejszą informację.
Proszę również aby podczas meczu nie ingerować w grę swoich pociech , mamy różne założenia taktyczne  które wdrażamy w trakcie zajęć i dziecko słysząc inne podpowiedzi nie koncentruję na tym co powinno.
Powołania będą wysyłane w środy , znajdą się tam również informację odnośnie miejsca i godziny rozgrywania meczu.

Przypominam, że opłata II rata za treningi wnoszona jest do końca marca.

 

http://klubsnu.pl/jeden-procent-podatku-za-2020-rok


http://klubsnu.pl/letni-ob%C3%B3z-sportowy-%C5%81asko-2021

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych J

 

Zgłoszenia mailowo, telefonicznie lub osobiście, do końca kwietnia, można wpłacać już zaliczki, całość do końca czerwca.

 

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley