Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 21.06.2021

Witamy,

w załączniku przesyłam harmonogram treningów na kolejny tydzień.

W czwartek wszystkie  treningi bramkarskie bramkarskie o 14.30, w piątek nie będzie już treningów.

 

To będzie ostatni tydzień treningów w bieżącym roku szkolnym. Było ciężko, walczyliśmy wspólnie 
z pandemią, reagując na bieżąco na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną.  PrzetrwaliśmyJ!!!
Duże brawa dla Państwa i zawodników, za chwilę upragnione wakacje, obóz i od września ruszamy z kolejnymi wyzwaniami sportowymi J

 

Podsumowanie Trenera Marcina Pieniążka zespoły MZPN.

2008/2009

To była trudna runda dla najstarszej grupy naszym klubie. Po wiele zmianach kadrowych zespół złożony był głównie z rocznika 2009 . Każda kolejka to rywalizacja z przeciwnikami dużo silniejszymi fizycznie. Nie można jednak nikomu odmówić dużego zaangażowania, chłopcy walczyli i mimo straty wielu goli mobilizowali się do samego końca . Miłym akcentem był ostatni ligowy mecz wygrany z FA Warszawa 1-0.  Pozytywem jest na pewno to że w przyszłym sezonie po przetarciu w meczach ze starszymi , łatwiej grać będzie z rówieśnikami.

2010

Dobry runda w wykonaniu chłopców rocznika 2010. Po awansie do wyższej ligi kolejny bagaż meczów  za nami. Wszystkie spotkania  były z drużynami o podobnym poziomie sportowym , każdy mecz to wyrównana walka do końcowego gwizdka. Drużyna zrobiła duży progres indywidualny , poprzedni sezon to duży wpływ na wynik jednostek , natomiast ta runda to większy kolektyw z czego jesteśmy bardzo zadowoleni . 

2011

Kolejna grupa chłopców gdzie liga była bardzo wyrównana , jednak początek ligi to wiele absencji zawodników na meczach , często musieliśmy radzić sobie wsparci zawodnikami z młodszej grupy, zdarzył się też mecz na którym nie było nawet jednego zmiennika. Przykładem jak inaczej mogła wyglądać runda jest to że w pierwszym meczu na własnym boisku z dużymi problemami kadrowymi przegraliśmy z Progresem 1-6 natomiast w rewanżu na ich boisku zwyciężyliśmy 8-4 . Podsumowując to z pewnością drużyna z dużym potencjałem , gra momentami wyglądała dobrze , jednak musimy zdecydowanie bardziej mobilizować się na mecze i tak dysponować czasem aby uwzględnić w nim weekendowy mecz :) 

2012 

Grupa 2012  debiutowała w rozgrywkach MZPN i to naprawdę w dobrym stylu . Chłopcy zdecydowanie górowali nad większością przeciwników a już na pewno pod względem organizacji gry . Mamy nadzieję że w przyszłym sezonie trafimy do grupy w której każdy mecz będzie  wyrównany  bo gra w meczach które wygramy 31-0 czy 16-2 nie nauczy nas tyle co mecze z lepszymi rywalami .

 

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły, jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley