Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 16.11.2020

Witam,

w załączniku przesyłam harmonogram treningów na kolejny tydzień.

W sobotę rozegramy sparingi na Naszym boisku szkolnym:
 

09.00 – rocznik 2011 z WAF Warszawa
10.00 – rocznik 2013 z WAF Warszawa
11.00 – rocznik 2012 z Alfa
12.00 – rocznik 2010 z Alfa
13.00 – rocznik 2009 z Alfa
14.00 – rocznik 2008 z Alfa

 

zbiórka 20 min. przed meczem


Podsumowanie Trenera Marcina z rywalizacji w Mazowieckiej Lidze Piłki Nożnej Naszych zawodników.
Już na wiosnę również rocznik 2012  wkracza do gry.

 

2011

 

Dla rocznika 2011 był to debiut w rozgrywkach MZPN , chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony , staraliśmy się budować  akcję od bramkarza nawet kosztem utraty gola co przyniosło efekty w postaci lepszej gry i dużego progresu. Szczególnie ostatni mecz ligowy dał pozytywny impuls,  grając z Mazurem który wystawił całą drużynę złożoną z chłopców występujących dwie ligi wyżej,  graliśmy jak równy z równym w efekcie remisując  3-3 .

Siłą zespołu jest na pewno równa kadra, przy absencji nawet  2 zawodników nie odbija się to bardzo na jakości naszej gry.

Idziemy w dobrym kierunku, już czekam na start kolejnej rundy :) 

 

2010

 

Drużyna chłopców rocznika 2010 zakończyła ligę MZPN na 1miejscu , więc wielkie gratulacje za sam awans. Mecze w większości kończyły się wysokimi zwycięstwami jednak trzeba zaznaczyć że jeszcze dużo ''pracy'' przed naszymi zawodnikami . Stosowaliśmy jako drużyna dość proste środki piłkarskie oparte głównie na jednostkach co oczywiście przyniosło efekty punktowe , ale w perspektywie kolejnych meczów  bardzo chciałbym aby gra wyglądała troszkę inaczej. Naszym  celem na przyszłą rundę  jest poprawa organizacji  gry całego zespołu, mam nadzieję że ta runda doda nam jeszcze większej determinacji do treningów . 

Wielkie gratulacje i budujemy się na kolejny sezon :)

 

2008/2009

 

Runda jesienna dla zawodników rocznika 2008 była jedną z bardziej emocjonujących od momentu zgłoszenia ich do ligi MZPN, przed ostatnim meczem w razie porażki byłaby trudna sytuacja w naszej lidze ale dzięki wyjazdowemu zwycięstwu kończmy rozgrywki na 3miejscu .

Jeśli chodzi o samą grę to weszliśmy słabo w rundę, po 3kolejkach gromadząc jeden punkt , jednak z meczu na mecz gra wyglądała lepiej . Myślę że siłę tego zespołu pokazał mecz z drużyną Laury która awansowała do 2ligi , mimo porażki 1-2 stworzyliśmy sobie dużo sytuacji  i momentami  przeważaliśmy . Bardzo wierzę w tą drużynę i myślę że przy regularności w treningach  i dużym zaangażowaniu przyszły sezon będzie dla nas przełomowy.

 

 

Zapraszam po odbiór strojów tych z Państwa, którzy jeszcze nie odebrali  w godzinach 14.30-16.00  

(czwartek, piątek). Proszę wcześniej o sygnał, jeśli ktoś z Państwa będzie odbierał strój.

 

Proszę aby wszyscy piłkarze byli przygotowani do treningów na dworze w zależności od pogody. Koniecznie bielizna termiczna góra i dół, bluza, ortalion oraz komin, rękawiczki i czapka.


Zapraszam na obóz zimowy zostało 15 miejsc.

Przypominam, że opłatę za treningi piłkarskie/bramkarskie należy uiścić na konto Klubu SNU do 30.11.2020. W załączniku przesyłam informację o kwotach.

 

Dane do przelewu

 

Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa

02-796 Warszawa, ul. Jerzego Zaruby 2

nr konta: 86 1050 1025 1000 0023 2589 2574

Tytuł: OPŁATA TRENINIGI PIŁKA NOŻNA (I RATA), IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley