Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA XI


W dniach 1-2 grudnia 2018 r. nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin zorganizował XI edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości.
 
Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych: piłkarzykach 2010/2011, orlikach 2008/2009,  młodzikach 2006/2007, trampkarzach 2004 oraz młodsi.
 
Łącznie w czterech kategoriach wiekowych  wystawiliśmy osiem drużyn z Naszego Klubu.
Piłkarzyki zajęły V i  VII miejsce. Hubert Marynowski został królem strzelców turnieju.
Orliki zajęły V i VI miejsce.
Młodziki rozegrały bardzo dobry turniej, zajmując odpowiednio II i IV miejsce, Antek Lorenc został wybrany najlepszym bramkarzem.
Trampkarze zajęli IV i V miejsce, a Staś Mańk został Królem Strzelców turnieju.
 
Pierwsze podziękowania składam na ręce Naszych Sióstr, które swoją obecnością podczas otwarcia, a także przy wręczaniu wyróżnień dla uczestników dodawały otuchy zawodnikom.
 
Za pomoc w organizacji podziękowania kieruję w stronę rodziców powołanych zawodników jak również niepowołanych zawodników smiley , oraz wszystkich uczestników turnieju - bardzo za to dziękuję.
 
Kawiarenkę w tym roku koordynowała Pani Edyta Solarz oraz Pani Katarzyna Duda-Gromada. Obie panie zorganizowały zasoby i obsadę. Ta edycja była naprawdę bardzo udana, mogliśmy się cieszyć razem z dziećmi piłkarskim świętem. Dziękuję bardzo za kawiarenkowe, pozytywne zamieszanie. Pieniążki zebrane podczas turnieju przeznaczymy na dofinansowanie letniego obozu piłkarskiego.
Ciasta,  produkty do kawiarenki, jak również  osoby pomagające w obsłudze kawiarenki:
Państwo Bernaś, Bodnaruś, Czaja, Dela, Dudzikowscy, Garbala, Glonek, Grzybowscy, Iskra, Jankowscy, Karaszewscy, Kowalczyk, Krześniak,  Kurosad, Kwiatkowscy, Kirwil, Lipieccy,  Majewscy, Matwijów, Marczewscy, Marnowscy, Miland, Musz, Pałdyna, Pomarańscy, Sysik, Siennicy, Skawińscy, Sobierajscy, Sołyga, Sprawka, Starck, Świerszcz, Sysik, Taraszkiewicz, Tłaczała, Wróbel, Wyborscy,  Żebrowscy – jeśli kogoś pominęliśmy bardzo przepraszam i dziękuje za pomoc. smiley
 
Dziękuję Panom Piotrowi Sołydze, Wojciechowi Średnickiemu, Zbigniewowi Wojczakowskiemu, Mariuszowi Solarzowi, Mirosławowi Siennickiemu, Wojciechowi Bodnarusiowi oraz Robertowi Bińkowskiemu za pełnienie funkcji sędziów technicznych/stolikowych podczas turnieju.
 
Dziękuję Panu Piotrowi Tłaczale, Wojciechowi Średnickiemu i  Państwu Solarz za pomoc w transporcie rzeczy potrzebnych na turniej, jak również sprawne przygotowanie hali na turniej.
 
Duże podziękowania kieruję w stronę spikera Jakuba, który swoim komentarzem oraz oprawą muzyczną zbudował wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta. Dziękuję również wszystkim rodzicom za wsparcie, doping i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości 2018.
 
Osobiście dziękuję trenerom Rafałowi i Marcinom za wzorowe prowadzenie drużyn w trakcie turnieju. Dziękuję wytrwałym arbitrom, którzy dbali o sprawiedliwy werdykt każdego spotkania.
Dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji podczas zawodów. Kilka zagrań było na poziomie Ligi Mistrzów !!! To był wspaniały turniej w Waszym wykonaniu.
 
Dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie, zaangażowanie i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości 2018.
Tabele z wynikami turnieju są zamieszczone poniżej.
 
pozdrawiam sportowo w imieniu Zarządu
Tomasz Grzywna
 
 
 
Konstancin-Jeziorna, ul. Żeromskiego 15
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley