Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA X


TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
X EDYCJA 25-26 LISTOPADA 2017

 TURNIEJ ORGANIZOWANY PRZEZ KS SSN UW
POD PATRONATEM DYREKTORA
PRYWATNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ SIÓSTR NIEPOKALANEK
PRZY WSPÓŁPRACY  Z MINISTERSTWEM OBRONY NARODOWEJ ORAZ  GOSiR KONSTANCIN

OGŁOSZENIE SPORTOWE
 
INFORMUJEMY UPRZEJMIE, ŻE W DNIACH 25 i 26 LISTOPADA 2017
W HALI SPORTOWEJ W KONSTANCINIE JEZIORNA UL. ST. ŻEROMSKIEGO 15
KLUB SPORTOWY SZKOŁY SIÓSTR NIEPOKALANEK
ORGANIZUJE
TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORAZ KLUBÓW PIŁKARSKICH
 
PLAN ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 
SOBOTA 25 LISTOPADA 2017
ROZGRYWKI PIŁKARZYKÓW (2009-2010) – GODZ. 900 -1330
ROZGRYWKI ORLIKÓW (2007-2008) – GODZ. 1430 -1900
 
NIEDZIELA 26 LISTOPADA 2017
ROZGRYWKI MŁODZIKÓW (2005-2006) - GODZ. 0900 – 1330
ROZGRYWKI TRAMPKARZY (2004-2005) - GODZ. 1430 - 1900 
 
ZBIÓRKI DRUŻYN PÓŁ GODZINY PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNIEJU.
RODZICÓW I GOŚCI NAMAWIAMY DO ZABRANIA NARODOWYCH ATRYBUTÓW KIBICA I ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA PIŁKARZOM.
NA MIEJSCU KAWIARENKA Z DOMOWYMI PRZYSMAKAMI.
 
 
Informacje organizacyjne, w tym te dotyczące obsady Turnieju, można przeczytać TUTAJ
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley