Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA VIII


W dniach 14-15 listopada 2015 r. Nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin zorganizował VIII edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych: piłkarzykach 2007/2008, orlikach 2005/2006 i młodzikach 2003/2004.
 
Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze. Piłkarzyki zostały Mistrzem Turnieju pokonując w finale zawodników ze Szkoły Brytyjskiej 2:1. Jacek Jóźwik został wybrany najlepszym bramkarzem zaś Bartek Zdziarski zdobył koronę króla strzelców. Trzeba też przyznać, że świetny turniej rozegrał Błażej Tłaczała, a na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna. Orliki ostatecznie zajęły IV miejsce, pechowo przegrywając w półfinale w rzutach karnych oraz ulegając w meczu o III miejsce Szkole Brytyjskiej.

Młodziki rozegrały bardzo dobry turniej. W finale nieznacznie przegrały z Varsovią. Kornel Tłaczała został najlepszym bramkarzem turnieju.
 
Za pomoc w organizacji podziękowania kieruję w stronę Państwa Solarz, którzy wyszli z pomysłem turniejowej kawiarenki, zorganizowali zasoby i obsadę. Trzeba powiedzieć, że entuzjazm wyżej wymienionych udzielił się sporej grupie rodziców i dlatego ta edycja była naprawdę bardzo udana. Mogliśmy się cieszyć razem z dziećmi piłkarskim świętem.
 
Za pyszne wypieki do kawiarenki dziękuję Siostrze Boguławie, Państwu: Pomarańskim, Mazur, Skawińskim, Wojczakowskim, Świerszcz, Tłaczała, Iskra, Sienkiewicz, Pajęckim, Zdziarskim, Bodnaruś, Bińkowskim.

Owoce dostarczyła Pani Magda Jóźwik, kawę Państwo Ossowscy .

Obsługa kawiarenki:
O sprzedaż pyszności zadbali:
Edyta i Mariusz Solarz, Siostra Wizenna, Państwo Bernaś,  Pani Zdziarska, Pani Pomarańska, Pani Prokop, Pani Jóźwik, Pani Lipiecka, Pani Mazur, Pani Biełanowicz, Państwo Tłaczała, Państwo Wojczakowscy, Pani Iskra, Państwo Świerszcz, Pan Skawiński, Państwo Śpiewak. Dziękuję bardzo za kawiarenkowe, pozytywne zamieszanieJ Mam nadzieję, że stanie się to słodką tradycją turnieju.
 
Bardzo dziękuję Siostrze Leonardzie i Siostrze Wizennie, za udział w ceremoniach otwarcia i podsumowania Turnieju, wręczanie Pucharów i nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych, duże wsparcie i gorące kibicowanie naszym piłkarzom, za dobre słowa i udział w tej imprezie.
 
Dziękuję Panom Piotrowi Sołyga, , Wojciechowi Średnickiemu za pełnienie funkcji sędziów technicznych turnieju. 
Dziękuję Panom Piotrowi Tłaczała i  Mariuszowi Solarzowi za pomoc w transporcie rzeczy potrzebnych na turniej, jak również sprawne przygotowanie hali na turniej.
Duże podziękowania kieruję w stronę sędziów oraz spikera, który swoim komentarzem oraz oprawą muzyczną zbudował wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta. Dziękuję również 
w Turnieju Odzyskania Niepodległości. Oby za rok było Was jeszcze więcej.
 
Swoją drogą tacy rodzice to skarb. Myślę, że z takim sztabem ludzi mógłbym organizować EURO 2020 smiley
 
Osobiście dziękuję trenerowi Rafałowi za wzorowe prowadzenie drużyn w trakcie turnieju oraz arbitrom, którzy dbali o sprawiedliwy werdykt każdego spotkania. Dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji podczas zawodów.
 
Dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie, zaangażowanie i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości. Wyniki i tabele  z turnieju są zamieszczone na stronie klubu. 
 
 

pozdrawiam
w imieniu Zarządu Klubu
Tomasz Grzywna
 
 
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju:

 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley