Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA VI

Turniej Odzyskania Niepodległości - VI Edycja
W miniony weekend 16/17 listopada Nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin , zorganizował VI edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości.
• • •
 
Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych: piłkarzykach 2005/2006, orlikach 2003/2004 i młodzikach 2001/2002. Nasi chłopcy grali ze zmiennym szczęściem. Zaczęło się pięknie, bo najmłodsi chłopcy Piłkarzyki zajęły I i III miejsce, obydwa Nasze zespoły wyszły z grupy, chłopcy spotkali się w bratobójczym pojedynku w półfinale.
• • •
Finał i mecz o trzecie miejsce rozstrzygnęli na swoja korzyść. Mateusz Januchta został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Pozytywnym zaskoczeniem okazała się gra Naszej pomarańczowej drużyny, złożonej głównie z młodszych zawodników. To zdecydowanie nie był dzień Orlików, chłopcy zajęli V i VIII miejsce, choć szczególnie gra i postawa Naszej białej drużyny powinna dać piłkarzom wyższe miejsce.
• • •
Drużyna pomarańczowych została nagrodzona pucharem FAIR PLAY. Młodziki zajęli III miejsce, mecz półfinałowy przegrali dopiero w rzutach karnych, to bardzo dobry wynik zważywszy na to, że większość Naszej drużyny była o rok młodsza od przeciwników, wybrany Marcel Zdybel został najlepszym bramkarzem, a Królem Strzelców został Sebastian Prokop.
• • •
Bardzo dziękuję Siostrze Robercie i Siostrze Wizennie, Panu Maciejowi Skorży za udział w ceremonii otwarcia i podsumowania Turnieju, wręczanie Pucharów i nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych, duże wsparcie i gorące kibicowanie naszym piłkarzom, za dobre słowa i udział w tej imprezie.
• • •
Dziękuję Członkom Zarządu Klubu Panom Rainerowi Pauly i Radosławowi Kiraga za pomoc w organizacji, Panu Dariuszowi Iskra za pomoc w przygotowaniu hali na turniej. Panom Piotrowi Sołyga, Dariuszowi Kozłowskiemu, Tomaszowi Biełanowiczowi i Radosławowi Kiradze za pełnienie funkcji sędziów technicznych turnieju i wsparcie organizacyjne w czasie turnieju.
• • •
Duże podziękowania kieruję w stronę sędziów oraz mistrza ceremonii DJ Ucho – Darka Ślęzaka, który swoim komentarzem oraz oprawą muzyczną zbudował wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta.
• • •
Dziękuję również wszystkim rodzicom za wsparcie, doping i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości - oby za rok było Was jeszcze więcej smiley
• • •
Dziękuję Panu Wojciechowi Średnickiemu za zdjęcia zrobione podczas Turnieju. Osobiście też dziękuję trenerowi Tomaszowi Sokołowskiemu za przygotowanie drużyn i prowadzenie ich w trakcie turnieju, dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji podczas zawodów.
 
pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
Turniej Odzyskania Niepodległości - VI Edycja
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley