Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA IX


TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
IX EDYCJA 19-20 LISTOPADA 2016
 TURNIEJ ORGANIZOWANY PRZEZ KS SSN UW
POD PATRONATEM DYREKTORA
PRYWATNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ SIÓSTR NIEPOKALANEK
PRZY WSPÓŁPRACY  Z MINISTERSTWEM OBRONY NARODOWEJ ORAZ  GOSiR KONSTANCIN

OGŁOSZENIE SPORTOWE
 
INFORMUJEMY UPRZEJMIE, ŻE W DNIACH 19 i 20 LISTOPADA 2016
W HALI SPORTOWEJ W KONSTANCINIE JEZIORNA UL. ST. ŻEROMSKIEGO 15
KLUB SPORTOWY SZKOŁY SIÓSTR NIEPOKALANEK
ORGANIZUJE
TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
ORAZ KLUBÓW PIŁKARSKICH
 
PLAN ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 
SOBOTA 19 LISTOPADA 2016
ROZGRYWKI PIŁKARZYKÓW (2008-2009) – GODZ. 9.00-13.30
ROZGRYWKI ORLIKÓW (2006-2007) – GODZ. 14.30 -19.00
 
NIEDZIELA 20 LISTOPADA 2016
ROZGRYWKI MŁODZIKÓW (2004-2005) - GODZ. 09.00 – 13:30
 
 
ZBIÓRKI DRUŻYN PÓŁ GODZINY PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNIEJU.
RODZICÓW I GOŚCI NAMAWIAMY DO ZABRANIA NARODOWYCH ATRYBUTÓW KIBICA I ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA PIŁKARZOM.
NA MIEJSCU KAWIARENKA Z DOMOWYMI PRZYSMAKAMI.

 
IX EDYCJA TURNIEJU ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 2016 - RELACJA
 
W miniony weekend 19/20 listopada Nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin zorganizował IX edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się trzech kategoriach wiekowych piłkarzykach 2008/2009, orlikach 2006/2007 i młodzikach 2005/2006.
 
Dwa Tytuły Mistrzowskie i dwa wyróżnienia indywidulne podczas IX Edycji TON dla Klubu Snu Warszawa.
 
W każdej kategorii wiekowej wystawiliśmy po dwie drużyny z Naszego Klubu, Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze. Piłkarzyki zajęły IV i  VII miejsce. Karol Marynowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
Orliki zajęły I i VI miejsce. Błażej Tłaczała został najlepszym zawodnikiem turnieju.
Młodziki rozegrały bardzo dobry turniej, biali zostali Mistrzem TON po wygranych karnych w finale, pomarańczowi zajęli wysokie IV miejsce.
 
Za pomoc w organizacji podziękowania kieruje w stronę rodziców powołanych jak również nie powołanych zawodnikówJ , liczba rodziców którzy się angażują w pomoc z roku na rok jest coraz większa – bardzo mnie to cieszy i w imieniu Zarządu Klubu jak również wszystkich uczestników turnieju bardzo za to dziękuję.
 
O turniejową kawiarenkę w tym roku zadbały Pani Małgorzata Lipiecka i Pani Magdalena Jóźwik, zorganizowały zasoby i obsadę. Trzeba powiedzieć, że entuzjazm wyżej wymienionych udzielił się sporej grupie rodziców, (listę przesyłam w załączniku – ilość robi wrażenie smiley  i dlatego ta edycja była naprawdę bardzo udana, mogliśmy się cieszyć razem z dziećmi piłkarskim świętem. Dziękuję bardzo za kawiarenkowe, pozytywne zamieszanie. Można powiedzieć, że kawiarenka stała się słodką tradycją turnieju.
 
Dziękuję Panom Piotrowi Sołyga, Wojciechowi Średnickiemu, Piotrowi Tłaczała, Zbigniewowi Wojczakowskiemu, Zbigniewowi Paudyna za pełnienie funkcji sędziów technicznych/stolikowych podczas turnieju.
Dziękuję Panu Piotrowi Tłaczała i  Państwu Solarz za pomoc w transporcie rzeczy potrzebnych na turniej, jak również sprawne przygotowanie hali na turniej.
 
Dziękuję Pani Izie Karaszewskiej za bardzo sprawne zorganizowanie banerów na turniej.
 
Duże podziękowania kieruję w stronę spikera, który swoim komentarzem oraz oprawą muzyczną zbudował wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta. Dziękuję również wszystkim rodzicom za wsparcie, doping i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości. Za rok będzie Nas jeszcze więcej smiley
 
Osobiście dziękuję trenerom Rafałowi i Marcinom za wzorowe prowadzenie drużyn w trakcie turnieju, zarówno pierwsze jak i drugie drużyny na tle przeciwników prezentowały się bardzo dobre. Dziękuję wytrwałemu arbitrowi, który dbał o sprawiedliwy werdykt każdego spotkania.
Dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji podczas zawodów, kilka zagrań Liga MistrzówJ To był wspaniały turniej w Waszym wykonaniu.
 
Dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie, zaangażowanie i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości. Za rok X edycja, pewnie również wyjątkowa smiley
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley