Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA III

TON III EDYCJA 2010
 
TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI III EDYCJA
04-05 GRUDZIEŃ, HALA GOSIR KONSTANCIN JEZIORNA

Organizator rozgrywek - Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek „Ursynów Warszawa”. Patronat – Dyrektor Prywatnej Szkoły Sióstr Niepokalanek. Cel nadrzędny rozgrywek - szerzenie idei patriotyzmu wśród młodego pokolenia Polaków, poprzez zachowanie wysokiej kultury podczas turnieju, właściwe wysławianie się podczas rozgrywek oraz wykazywania troski o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny tj. dbanie o symbole narodowe, takie jak godło i flaga i hymn poprzez odśpiewanie hymnu państwowego przed rozpoczęciem turnieju przez piłkarzy wszystkich kategorii wiekowych.
• • •
III EDYCJA TURNIEJU ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI (TON) w piłce nożnej rozgrywana była w trzech kategoriach wiekowych chłopców urodzonych po 1 styczna 1998 roku .Miejsce rozgrywek - hala sportowa GOSIR w Konstancinie Jeziorna przy ul. Żeromskiego 15. Obsada TON - 8 zespołów w każdej kategorii wiekowej (razem 24 zespoły). Piłkarzyki (rocznik 2002-2003) – 04 grudzień 2010 r. sobota - godz. 900-1330; Orliki (rocznik 2000-2001) – 04 grudzień 2010 – sobota - godz. 1430-1900; Młodziki (rocznik 1998-1999) – 05 grudzień 2010 r. – niedziela - godz. 1430-1930.
• • •
Na zakończenie Turnieju poszczególnych kategorii wiekowych zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Wszystkie drużyny biorące udział w TON otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Pierwsza trójka w każdej kategorii otrzymała dodatkowo puchary i medale.
• • •
Turniej dofinansował Urząd Dzielnicy Ursynów Miasta Stołecznego Warszawy (Zespół Sportu i Rekreacji).
• • •
W turnieju Odzyskania Niepodległości w każdej kategorii wiekowej przyznane zostały następujące wyróżnienia indywidualne w poszczególnych kategoriach: Najlepszy Bramkarz TON, Najlepszy Napastnik TON, Król Strzelców TON. Oraz najważniejsza - Piłkarz FAIR PLAY Za zdobycie tych tytułów piłkarze zostali wyróżnieni indywidualnie statuetkami i nagrodami rzeczowymi.
• • •
Nagrody wręczali piłkarze Legii Warszawa oraz trener stołecznej drużyny Pan Maciej Skorża, S. Leonarda – Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek oraz honorowy Prezes Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek Pan Andrzej Wrona.
• • •
Wyniki rywalizacji poszczególnych kategorii rozegranego Turnieju Odzyskania Niepodległości przedstawione są w tabelach wyników oraz podane są nazwiska piłkarzy wyróżnionych indywidualnie (poniżej pliki do pobrania).
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley