Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU #EDYCJA X

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2017/2018  STARTUJE X EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. 
 

Zaczynamy kolejny sezon Piłkarskiej Ligi Pokoju.
Informacje organizacyjne:
Co do terminów meczów, są to soboty zgodnie z regulaminem, godziny gier ustalają ze sobą trenerzy drużyn grających w danej kolejce (koniecznie kontakt tel/mail – dane teleadresowe tabelka). Pierwsza kolejka spotkań 16 września 2017.
Każda drużyna posiada boisko, albo wynajmuje na mecze, drużyna  która nie posiada boiska może wszystkie swoje mecze rozgrywać na wyjazdach, w rundzie jesiennej będzie gościem, a w rundzie wiosennej gospodarzem (odpowiedzialnym za obsługę sędziowską).
Mecze rozgrywamy na różnych boiskach (4+1, 5+1, 6+1 - krótka i długa sztuczna nawierzchnia) .
Mecze generalnie rozgrywane są w soboty, ale tak jak wcześniej napisałem jest to kwestia dogadania, między dwoma zespołami. Drużyny w każdej kategorii wiekowej grają jednego dnia. Opłata wpisowe jest przeznaczona na nagrody dla każdej występującej w lidze drużyny (do tej pory był to sprzęt sportowy), puchary, statuetki, które są wręczane na uroczystym zakończeniu ligi w czerwcu. W jednej drużynie można zgłosić 12 zawodników/ 10 zawodników trampkarze i każdy dostaje nagrodę, nawet jeśli jest mniej osób w drużynie to i tak mamy  dla jednej ekipy 12 nagród/ 10 nagród trampkarze. Aby dzieciaki mogły śledzić co się dzieję w lidze na Naszej stronie internetowej www.klubsnu.pl będą na bieżąco umieszczane wyniki i klasyfikacja króla strzelców (gospodarz spotkania jest odpowiedzialny za przesłanie wyników i strzelców bramek swojej i przeciwnej drużyny, trenerzy też przesyłają na mój adres w dniu zakończenia meczu lub do poniedziałku po kolejce, ja to podsumowuję i wysyłam do administratora strony). Jeśli nie będę otrzymywał nazwisk strzelców bramek do poniedziałku po danej kolejce nie będę umieszczał ich w klasyfikacji na króla strzelców.
 
Proszę się szczegółowo zapoznać z regulaminem, proszę aby zawodnicy posiadali przy sobie legitymacje szkolne. W tej edycji nowością jest, że mogą grać również dziewczynki, o rok starsze niż chłopcy w danej kategorii wiekowej. Przykładowo piłkarzyki to rocznik 2009, więc dziewczynka która może grać w tej kategorii wiekowej to rocznik 2008. Dodatkowo myśląc o klasach siódmych nowością jest kategoria trampkarz rocznik 2004 i młodsi, w terminarzu zaznaczyłem na żółto te drużyny.
 
Wpisowe za całą edycję PLP od każdej drużyny w jednej kategorii wynosi 750 PLN, trampkarze 500 PLN.  Wpisowe należy wpłacić w całości do końca października 2017 na konto:
Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa
02-796 Warszawa, ul. Jerzego Zaruby 2
Numer konta: 86 1050 1025 1000 0023 2589 2574
Tytułem : WPISOWE PLP (nazwa drużyny)
 
pozdrawiam - w przypadku pytań proszę o kontakt
Tomasz Grzywna
tel. kom. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
"…sport jest przede wszystkim darem Bożym” JP II
 
OGŁOSZENIE SPORTOWE [30.05.2018]
 
INFORMUJEMY UPRZEJMIE, ŻE W PIĄTEK 15 czerwca 2018  W SZKOLE PODSTAWOWEJ SIÓSTR NIEPOKALANEK PRZY UL. ZARUBY 2 W WARSZAWIE ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU 2017/2018.
 
 
PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
 
1800 - 1900 MSZA ŚWIĘTA ZA UCZESTNIKÓW PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU – KAPLICA
1900 - 1930 ZAKOŃCZENIE PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU – SALA WIDOWISKOWA
 
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W UROCZYSTOŚCI WSZYSTKICH PIŁKARZY UCZESTNICZĄCYCH W X EDYCJI PLP WRAZ Z RODZICAMI.
PRZYCHODZIMY W KOSZULKACH KLUBOWYCH - BIAŁYCH, MINISTRANCI NA GALOWO, PO MSZY KOSZULKA KLUBOWA.
 
Dyrektor Szkoły: S. Leonarda            Prezes KS SSN UW: Tomasz Grzywna
 
 
OGŁOSZENIE SPORTOWE [17.06.2018]
 
W załączniku poniżej (PLP X EDYCJA - KLASYFIKACJA) udostępniono podsumowanie X edycji Piłkarskiej Ligi Pokoju. Dziękuję za obecność wszystkim i gratuluję wyników.
 
Już dziś zapraszam do zapisów do XI edycji, startujemy 15 września, cztery kategorie wiekowe:
2010 i młodsi – piłkarzyki;
2008/2009 – orliki;
2006/2007 – młodziki;
2004/2005 – trampkarze
 
Ilość zespołów ograniczona.
 
Pozdrawiam, w przypadku pytań proszę o kontakt
Tomasz Grzywna tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
WYDARZENIA W RAMACH X EDYCJI PLP
 
  • SYTUACJA PO DWÓCH PIERWSZYCH KOLEJKACH -> informacje
  • UWAGA! 10 MARCA 2018 RUSZA WIOSENNA RUNDA ROZGRYWEK PLP
  • UWAGA! 15 CZERWCA 2018 ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE X EDYCJI PLP 
 
POBIERZ PLIK
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley