Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU EDYCJA IX

INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2016/2017  STARTUJE IX EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. W TEJ EDYCJI BĘDZIE WYSTĘPOWAĆ PO 10 DRUŻYN W KAŻDEJ KATEGORII WIEKOWEJ.
 
W serwisie udostępniamy niezbędne dokumenty. Proszę zapoznać się z regulaminem (jest kilka zmian w przepisach), danymi do kontaktu oraz terminarzem spotkań rundy jesiennej.
 
Kategorie wiekowe:
Piłkarzyki (2008 - młodsi)
Orliki (2005 – 2006/2007)
Młodziki (2004/2005)
 
PONIŻEJ SKŁAD IX EDYCJI PLP W KAŻDEJ KATEGORII:
 
  1. KLUB SNU
  2. KLUB SNU II
  3. ALFA PRZYMIERZE RODZIN
  4. AKADEMIA SPORTU
  5. FC INTER
  6. LUPUS KABATY
  7. ORLIK URSYNÓW
  8. WAF
  9. SAS WARSZAWA
  10. GREEN PIASECZNO (NOWOPOWSTAŁA AKADEMIA PIŁKARSKA)
 
W NAJSTARSZYM ROCZNIKU BĘDĄ GRALI RÓWNIEŻ CHŁOPCY Z 2003. W TABELI BĘDĄ UWZGLĘDNIANI NORMALNIE, ALE W OSTATECZNYM ROZRACHUNKU BĘDĄ PRZESUNIĘCI NA OSTATNIE MIEJSCE. JEŚLI KTOŚ STRACI Z NIMI PUNKTY,  NA KONIEC WYNIKI ZAKWALIFIKOWANE ZOSTANĄ JAKO WALKOWERY NA KORZYŚĆ DRUŻYN.
 
Informacje organizacyjne:

Co do terminów meczów, są to soboty, zgodnie z regulaminem. Godziny gier mogą również ustalić ze sobą trenerzy drużyn grających w danej kolejce. Do tej pory nie było problemów i wszystko udawało się rozegrać. Pierwsza kolejka spotkań 10 września 2016.

Każda drużyna posiada boisko, albo wynajmuje na mecze. Drużyna,  która nie posiada boiska może wszystkie swoje mecze rozgrywać na wyjazdach, w rundzie jesiennej będzie gościem, a w rundzie wiosennej gospodarzem (odpowiedzialnym za obsługę sędziowską).

Mecze rozgrywamy na różnych boiskach (4+1, 5+1, 6+1 - krótka i długa sztuczna nawierzchnia).

Mecze generalnie rozgrywane są w soboty, ale tak jak wcześniej napisałem, jest to kwestia uzgodnienia między dwoma zespołami. Trzy drużyny w każdej kategorii wiekowej grają jednego dnia. Opłata wpisowa przeznaczona jest na nagrody dla każdej występującej w lidze drużyny (do tej pory był to sprzęt sportowy), puchary, statuetki, które są wręczane na uroczystym zakończeniu ligi w czerwcu. W jednej drużynie można zgłosić 12 zawodników i każdy dostaje nagrodę, nawet jeśli jest mniej osób w drużynie to i tak mamy  dla jednej ekipy 12 nagród. Aby dzieciaki mogły śledzić co się dzieje w lidze, na Naszej stronie internetowej www.klubsnu.pl będą na bieżąco umieszczane wyniki i klasyfikacja króla strzelców (gospodarz spotkania jest odpowiedzialny za przesłanie wyników i strzelców bramek swojej i przeciwnej drużyny, trenerzy też przesyłają na mój adres w dniu zakończenia meczu lub do poniedziałku po kolejce, ja to podsumowuję i wysyłam do administratora strony). Jeśli nie będę otrzymywał nazwisk strzelców bramek do poniedziałku po danej kolejce nie będę umieszczał ich w klasyfikacji na króla strzelców.
 
Proszę szczegółowo zapoznać się z regulaminem. Proszę aby zawodnicy posiadali przy sobie legitymacje szkolne. W tej edycji nowością jest, że mogą grać również dziewczynki, o rok starsze niż chłopcy w danej kategorii wiekowej. Przykładowo piłkarzyki to rocznik 2008, więc dziewczynka która może grać w tej kategorii wiekowej to rocznik 2007.
 
pozdrawiam - w przypadku pytań proszę o kontakt
Tomasz Grzywna
tel. kom. 502 310 155
 
 
 
UWAGA
 
PRZYJMUJEMY ZAPISY MAILOWO LUB TELEFONICZNIE NA X EDYCJĘ PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU, ROCZNIKI:
2009/2010 - PIŁKARZYKI; OBOWIĄZKOWO
2007/2008 ORLIKI; OBOWIĄZKOWO
2005/2006 MŁODZIKI; OBOWIĄZKOWO
2004 TRAMPKARZE (DLA CHĘTNYCH)
 
 
 
 
 
WYDARZENIA W RAMACH IX EDYCJI PLP
 
 
POBIERZ PLIK
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley